• Ekspert Finansowy Szczecin - bezpłatna pomoc przy kredytach
  • +48 531 930 716

Bezpieczny kredyt 2% Szczecin – bezpłatna pomoc

Zakup pierwszego mieszkania to duże wyzwanie, szczególnie dla młodych osób. Dlatego też powstał program "Bezpieczny Kredyt 2%", który ma na celu ułatwienie tego procesu. Jako doświadczeni eksperci finansowi z Szczecina, chcemy przybliżyć Ci szczegóły tego programu i pokazać, jak możesz z niego skorzystać.

Pomagamy bezpłatnie przy kredycie 2%
Zadzwoń teraz
+48 531 930 716

Czym jest program "Bezpieczny Kredyt 2%"?

Program "Bezpieczny Kredyt 2%" to inicjatywa rządowa, która ma na celu wsparcie młodych osób w zakupie pierwszego mieszkania. Dzięki niskiemu oprocentowaniu na poziomie 2% oraz możliwości uzyskania dopłat do kredytu, program ten staje się atrakcyjnym rozwiązaniem dla osób poniżej 45. roku życia.

Jak skorzystać z programu "Bezpieczny Kredyt 2%" w Szczecinie?

Aby skorzystać z programu "Bezpieczny Kredyt 2%" w Szczecinie, musisz spełnić konkretne kryteria. Po pierwsze, musisz być osobą do 45. roku życia. Po drugie, musisz zamierzać nabyć pierwszy lokal mieszkalny lub dom jednorodzinny. Po trzecie, musisz spełniać konkretne wymogi dochodowe. Jeżeli spełniasz te warunki, możesz złożyć wniosek o kredyt 2 procent w jednym z banków w Szczecinie, które oferują ten program. Proces wnioskowania o kredyt dla młodych 2023 jest prosty i przejrzysty, a nasze doświadczone eksperci finansowi z Szczecina są zawsze gotowi, aby Ci pomóc.

Program "Bezpieczny Kredyt 2%" to atrakcyjna oferta dla młodych ludzi, którzy planują kupić pierwszy lokal mieszkalny. Dzięki niskiemu oprocentowaniu i systemowi dopłat, program ten umożliwia młodym ludziom zakup pierwszego mieszkania lub domu. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z tego programu w Szczecinie, skontaktuj się z nami. Jako doświadczeni doradcy finansowi z Szczecina, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc

Zadzwoń teraz!

+48 531 930 716

Bezpieczny kredyt 2% - Q&A

Ile wyniesie rata kredytu 2%?
Rata kredytu z dopłatą wyniesie około 2,8 tysięcy złotych. Po 10 latach, kredytobiorca, który wziął udział w programie, będzie spłacał kredyt ze stałą ratą kapitałowo-odsetkową, która będzie wynosić 3. 172, 74 zł.
Czy kredyt 2% można nadpłacać?
W pierwszych trzech latach, będzie można nadpłacać kredyt 2 procent, istnieją jednak pewne warunki. Przede wszystkim łączna wysokość spłaty i zapłaconej przez kredytobiorcę raty, nie będzie mogła przekraczać w danym miesiącu kwoty pierwszej, pomniejszonej o dopłatę raty danego kredytu.
Kredyt 2 procent od kiedy?
Program Bezpieczny kredyt 2% ruszy w lipcu 2023 roku, od tego momentu będzie można ubiegać się o dofinansowanie na zakup nieruchomości.
Czemu kredyty idą w górę?
Podniesienie stóp procentowych jest spowodowana wysoką inflacją w Polsce.
Kredyt 2 procent warunki
Osoby, które mogą ubiegać się o Bezpieczny Kredyt 2% muszą mieć maksymalnie 45 lat i do momentu otrzymania kredytu, nie mogą być właścicielami żadnego lokalu mieszkalnego (w tym domu jednorodzinnego).
Jak otrzymać kredyt 2 procent?
Program zakłada, że kredyt może zostać udzielony, jeśli w dniu złożenia wniosku, kredytobiorca nie posiada innego kredytu hipotecznego ani nie posiada prawa własności lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego.