• Ekspert Finansowy Szczecin - bezpłatna pomoc przy kredytach
 • +48 531 930 716

O firmie

 • -Zig Ziglar
  Cel właściwie postawiony to połowa sukcesu.
  -Zig Ziglar
 • - Warren Buffet
  Zasada nr 1: Nigdy nie trać pieniędzy. Zasada nr 2: Zawsze pamiętaj o zasadzie nr 1.
  - Warren Buffet
 • - Robert Kiyosaki
  Jeśli nie masz planu, jak się wzbogacić, to najprawdopodobniej planujesz być biedny. Po prostu o tym nie wiesz.
  - Robert Kiyosaki

Case nr 1


Pani Katarzyna* chciała uzyskać kredyt hipoteczny, ale po samodzielnym złożeniu wniosków do 3 banków odmówiono jej wszędzie.

Nasze rozwiązanie: Powodem wszystkich odmów były dokumenty potwierdzające uzyskanie dochodów pani Katarzyny. Zostały nieprawidłowo wykonane przez dział księgowości firmy, w której pracowała pani Katarzyna. W celu uzyskania kredytu hipotecznego Pani Katarzyna próbowała również zaangażować w transakcję swoją teściową jako współkredytobiorcę.

Po dokładnym sprawdzeniu historii kredytowej teściowej pani Katarzyny okazało się, że jej udział w transakcji tylko skomplikował zadanie, ponieważ za pośrednictwem BIK znaleźliśmy o niej negatywne informacje. Nasz ekspert finansowy pomógł pani Katarzynie naprawić wszystkie braki w dokumentach, wycofaliśmy teściową pani Katarzyny z transakcji i uzyskaliśmy zgodę banku, w którym pani Katarzyna posiadała już konto osobiste. W rezultacie Pani Katarzyna uzyskała kredyt hipoteczny w ciągu 14 dni, na kwotę 450 000 PLN.

Case nr 2


Pani Mariannie* odmówiono udzielenia pożyczki gotówkowej w 5 bankach, ponieważ firma, w której pracowała, była już od 2 lat w stanie upadłości. Umowa o pracę pani Marianny dobiegała końca, a banki obawiały się, że po zakończeniu postępowania upadłościowego nie będzie w stanie szybko znaleźć dobrze płatnej pracy.

Rozwiązanie, które udało nam się wypracować: Otrzymaliśmy dokumenty potwierdzające uzyskane dotychczas wynagrodzenie dla pani Marianny i udowodniliśmy bankowi, iż posiada kompetencje, które pozwolą jej szybko znaleźć nową pracę po zakończeniu postępowania upadłościowego z wynagrodzeniem, które umożliwi jej spłatę zaciągniętej pożyczki. Pani Marianna otrzymała pożyczkę w wysokości 60 000 złotych wraz z odsetkami na poziomie 5,5%.

NASZE ATUTY

home_investment_hiw_icon2

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych

home_investment_hiw_icon1

Działamy szybko i precyzyjnie

Posiadamy certyfikat KNF uprawniający nas do pośrednictwa finansowego