Opinie klientów

Kamil 28 lat z Warszawy - opinia ranking pożyczek

Kamil 28 lat z Warszawy

Ostatnio miałem stłuczkę samochodową z mojej winy. Musiałem szybko naprawić auto a nie miałem odłożonych pieniędzy na czarną godzinę. W warsztacie koszt naprawy miał wynieść 3 tys. zł a na pożyczkę od znajomych nie mogłem liczyć.

Szukając w internecie sposobu na pozyskanie pieniędzy trafiłem na ipozyczki.com.pl i to uratowało moją sytuację! Skorzystałem z rankingu pożyczek pozabankowych i dostałem pierwszą pożyczkę za darmo! Naprawiłem swoje auto a pożyczkę spłaciłem bezproblemowo po 40 dniach. Jeżeli ktoś potrzebuje szybko pieniędzy na niespodziewane wydatki, z pełną odpowiedzialnością polecam ten ranking pożyczek.


Monika 33 lata z Gdańska opinia ranking pożyczekMonika 33 lata z Gdańska

W majowy weekend moi znajomi namówili mnie na kilku dniowy wypad w góry jednak problemem okazały się być pieniądze. Byłam przed wypłatą a w portfelu krucho z gotówką. Gdy oznajmiłam przyjaciołom, że nie mogę jechać koleżanka poleciła mi ipozyczki.com.pl. Ogólnie sceptycznie podchodzę do korzystania z pożyczek gdyż może się to wiązać z dużymi odsetkami ale tak chciałam jechać, że zaryzykowałam.

Teraz po udanym pobycie w  Zakopanem nie żałuję swojej decyzji ! Dostałam darmową pożyczkę a sam proces jej pozyskania był banalnie prosty. Pieniądze miałam już po 10 min na swoim koncie. Dziękuję ipozyczki.com.pl !


Paweł 39 lat z Białegostoku opinia ranking pożyczekPaweł 39 lat z Białegostoku

Przed Świętami Bożego Narodzenia miałem dostać premię w pracy więc pozwoliłem sobie trochę zaszaleć. Niestety problemy w firmie sprawiły, że nie otrzymałem tak oczekiwanej premii. Po rozmowie z żoną i przeliczeniu wszystkich wydatków okazało się, że nie stać nas na prezenty dla dzieci. Nawet nie wiecie co wtedy czuje ojciec nie mogąc spełnić marzeń swoich dzieci o wymarzonej gwiazdce.

Do świąt zostało już mało czasu więc postanowiłem poszukać w internecie rozwiązania na moje problemy. Tak trafiłem na ipozyczki.com.pl. Pierwszy raz brałem pożyczkę przez internet i miałem pewne obawy ale po wybraniu najlepszej pożyczki dla siebie cały proces składania wniosku online okazał się banalnie prosty! Szybka decyzja o przyznaniu mi pożyczki oraz wypłata pieniędzy w ciągu kilkunastu minut uratowały mi święta! Dzieciaki były mega zadowolone z prezentów a ja spłaciłem pożyczkę w wygodnym dla siebie terminie.


Justyna 20 lat z Krakowa - opinia ranking pożyczekJustyna 20 lat z Krakowa

W sobotnie popołudnie ruszyłam z moją kumpelą na zakupy po naszych ulubionych sklepach.  Szukałyśmy fajnych ciuszków i tak przemierzałyśmy centrum handlowe od sklepu do sklepu. Koleżanka kupiła ekstra kieckę na wieczorną imprezę a ja szukałam fajnych butów dla siebie. I stało się, wchodzimy do ostatniego sklepu i od razu wpadły mi w oko. Piękne, czerwone szpilki na wysokim obcasie. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia – kobiety wiedzą o czym mówię. Przymierzyłam i pasują idealnie! Niestety cena zwaliła mnie z nóg – kosztowały aż 900 zł.

Koleżanka wydała już wszystko a to była ostatnia para. Nie mogłam odpuścić i stracić takich butów! Jedyne co mi zostało to szybka pożyczka przez internet bo przecież nie mogłam udać się do placówki banku, ktoś mógłby kupić szpilki moich marzeń. Na swoim telefonie skorzystałam z ipozyczki.com.pl , wybrałam pożyczkę z oprocentowaniem 0% i pieniądze miałam na koncie po 10 minutach. Ze sklepu wyszłam z uśmiechem na twarzy i pięknymi, czerwonymi szpilkami w ręku!


Andrzej 50 lat z Poznania opinia ranking pożyczekAndrzej 50 lat z Poznania

Razem z żoną rozpoczęliśmy tak wyczekiwany remont całego mieszkania na który wzięliśmy kredyt w banku. Gdy ekipa remontowa rozpoczęła prace okazało się, że trzeba zwiększyć zakres prac gdyż wynikły nieprzewidziane roboty dodatkowe. Niestety kredyt braliśmy tylko na „styk” a dodatkowe wydatki nie były przewidziane. Potrzebowaliśmy szybko pieniędzy aby móc dokończyć remont mieszkania.

W banku odmówiono mi kolejnego kredytu a przecież nie mogliśmy zostawić mieszkania w takim stanie. Znajomi polecili nam serwis ipozyczki.com.pl gdzie zamieszczony jest ranking pożyczek pozabankowych. Po przeanalizowaniu zawartych tam ofert wybraliśmy dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę pozabankową. Okres spłaty ustaliliśmy na kilka miesięcy a pieniądze po złożeniu wniosku przez internet wpłynęły na nasze konto bankowe w ciągu jednego dnia. Dzięki pożyczce pozabankowej mogliśmy spokojnie dokończyć remont naszego mieszkania.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *