Jak to działa

Dopadły Cię niespodziewane wydatki i potrzebujesz szybko pieniędzy ?

Mamy na to rozwiązanie. Gotówka w 15 minut na Twoim koncie.

Wystarczą 4 proste kroki aby dostać darmową pożyczkę!

 

KROK 1 – wybierz pożyczkę

Wejdź na ipozyczki.com.pl i wybierz darmową pożyczkę z naszego rankingu. Klikając w „sprawdź ofertę” zostaniesz przeniesiony do oferty pożyczki.

KROK 2 – określ kwotę pożyczki i termin spłaty

Określ jaką kwotę oraz na jaki okres chcesz pożyczyć i kliknij „weź pożyczkę”

KROK 3 – zarejestruj się

Wypełnij dokładnie wszystkie pola formularza pożyczki. Pamiętaj, że wszystkie dane jakie wpiszesz we wniosku o pożyczkę muszą być identyczne jak te podane do Twojego konta bankowego: imię i nazwisko, adres zamieszkania, pesel i nr dowodu osobistego – przyspieszy to proces weryfikacji.

Po wypełnieniu wszystkich danych zatwierdzamy nasz wniosek klikając przycisk na dole strony. Jeżeli wszystkie dane wypełniliśmy prawidłowo na adres e-mail lub nr telefonu otrzymamy potwierdzenie rejestracji w systemie pożyczkodawcy. Dzięki temu będziemy mieli dostęp do serwisu pożyczkodawcy. Po zalogowaniu się należy przejść do ostatniego 4 kroku.

KROK 4 – potwierdź swoje dane

Weryfikacja Twoich danych. Po wykonaniu kroku 3 i zalogowaniu się na nasze konto w serwisie pożyczkodawcy będziemy musieli zweryfikować swoje dane osobowe. Zazwyczaj są dwa sposoby na potwierdzenie Twoich danych osobowych:

  • Pierwszy z nich to przelanie niewielkiej kwoty 0,1 zł z Twojego konta bankowego, na konto pożyczkodawcy – weryfikacja może potrwać od kilku minut do kilku godzin.
  • Drugi krok to zalogowanie się do swojego konta w banku poprzez bezpieczny link, jaki otrzymamy od pożyczkodawcy – weryfikacja jest natychmiastowa!

Po przejściu wszystkich czterech kroków, pożyczkodawca przelewa pieniądze błyskawicznie na Twoje konto bankowe a Ty możesz wykorzystać gotówkę na dowolny cel!